Kylie Minogue - Les Folies Tour 2011

3. března 2011 v 21:05 | MFH |  Speciály

V poslední době je okolo Kylie Minogue veliký rozruch. Nový song a hlavně turné Les Folies tour 2011 v rámci kterého navštívila Českou republiku - Prahu.

Nutno říct, že Kylie slibovala fontány, dokonalou choreografii a propracovanou show. Vše na jedničku splnila. Její zpěv a forma, které si přivezla do Prahy, využila na 100%. Střídala pomalejší a rychlejší hudbu, starší a novější. Výrazná část byla věnována novému albu Aphrodite - zazpívala z tohoto alba celkem 10 písní. Zbytek byl věnován starším peckám, jako jsou například Can't Get You Out of My Head nebo In my Arms. Ke konci Kylie vyzvala dva své fanoušky (Thomas a Tomi) na pódium a podepsala jim plakáty, na konci jim dala i pusu, takže se kluci asi po zbytek svého života nebudou mýt. Diváci se také dočkali létající Kylie. Na konci koncertu se fanoušci dočkali i už zmíněných fontán, které měnily i barvu. Písnička All the lovers tedy harmonicky ukončovala celý koncert.

Podívej se na videa:

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 


Anketa

Která skladba je lepší?

Lady Gaga - Born This Way 75.9% (120)
Britney Spears - Hold It Against Me 24.1% (38)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.