Lady Gaga o vaření a dietě

8. června 2011 v 21:51 | MFH |  Novinky

Nutno podotknout, že američanka Lady Gaga zásobuje svými projevy asi všechny hudební servery. Tentokrát mluvila o chuti k vaření a jakou dietu si naordinovala.

Konkrétně Lady Gaga prohlásila, že se ráda dívá na pořady o vaření a inspiruje se jimi. "Když mám volno, sleduju pořady o vaření," (...) "Jsem na nich skoro závislá! Myslím, že teď vařím docela dobře, dost jsem se v těchhle show naučila. Moje specialita je určitě italská kuchyně."

I přes pracovní vytíženost si Lady Gaga najde čas na své kamarády a něco jim uvaří. "Chodila jsem do dívčí školy, ale pořád se s několika kamarádkami vídáme a jsme v kontaktu. Jednou za čas se sejdeme a klábosíme a pijeme a jíme.... Je to strašně fajn,"

Lady Gaga se také svěřila o své "picí" dietě. "Skutečně jsem si naordinovala 'picí dietu'. Chci být totiž kreativní, navíc je to můj život a já ho chci žít podle sebe," (...) "Ráda piju whisky a podobné drinky, když pracuju. Potřebuju inspiraci. Jen je problém, když pracuju každý den, tak mám pak ráno trochu kocovinu. To jsem se ale naučila řešit jógou, cvičím jógu strašně moc..."

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.