Leona Lewis představuje první singl "Collide" z nové desky

23. července 2011 v 23:10 | MFH |  Audio
Leona Lewis - Collide Britská zpěvačka Leona Lewis na podzim, konkrétně v listopadu, vydá novou desku. Ta dosud nemá název ani se k ní neví žádné jiné podrobnosti. Každopádně je jasné, že tato deska bude třetí v řadě této vítězkyně třetí řady televizní reality show X-Factor.

Sama zpěvačka se těší na nové album a hlavně na reakce fanoušků. Také napsala k tomuto singlu: "Jsem ráda, že lidi uslyší jinou stránku mé hudby. Fandím tolika odlišným žánrům a stylům a pro mě má tento song všechny ty správné ingredience letní hymny. Nemůžu se dočkat, až píseň a celé album uslyší mí fanoušci,"

Tento taneční singl napsal Autumn Rowe a produkoval ho Sandy Wee (spolupráce s Britney Spears, Katy Perry, Rihannou či Black Eyed Peas).

A jak se vám líbí nová taneční hymna léta od Leony Lewis? Jen dodám, že tento singl vyjde oficiálně na iTunes 4. září 2011.

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.