Producent Beyoncé napadá Kelly Rowland

20. července 2011 v 22:11 | MFH |  Novinky
Nová deska Kelly Rowland vyjde již za pár dní. Pustil se tedy do zpěvačky a jejího singlu producet Beyoncé Jeff Bhasker. Jestliže víte, že Kelly i Beyoncé byly společně v jedné skupině nazvané Destiny Child, tak víte nebo si to myslíte, že jde o veliký boj mezi zpěvačkama. Ano je tomu tak. "4" od Beyoncé nebyla příliš úspěšná, a proto si producent této desky musí rejpnout do asi největší soupeřky.

Na twitter tedy napsal zprávu o singlu Motivation: "Jak se může písnička s tak slabými beaty a melodií umístit jako číslo jedna v hitparádě urban songů? No jasně, to Lil Wayne. Poslouchal jsem ji znovu, abych se ujistil, že nejsem moc kritický, ale mám pravdu. I text je úplně strašný,"

Následně Jeff dostával stále více sprostých twittů od fanoušků, a tak napsal zprávu: "Ale prosím vás, vždyť se na negativní tweety jenom třesete."


Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.