30 Seconds To Mars neví, jestli budou pokračovat ve své kariéře

26. srpna 2011 v 9:10 | MFH |  Novinky
Skupina 30 Seconds to Mars má slušně našláplou kariéru. Nyní se však zpěvák Jared Leto nechal slyšet v jednom rozhovoru, že už neví, jestli zvládne natáčení další desky.

Poslední deska kapely "This is war" vyšla v roce 2008 a natáčení trvalo téměř dva roky. Stejně dlouho také trvalo turné k desce.

"Hodně skupin se dostane na vrchol, anebo úplně vyhoří. Anebo se přestanou snažit. Takové nástrahy! Nám trvalo dva roky, než jsme This Is War natočili, na turné jsme byli taky dva roky. A tak se sám sebe ptám, jestli mám na to, abych to všechno absolvoval ještě jednou," řekl frontman a zpěvák skupiny Jared Leto.

Také se zpěvák zmínil o tom, že novou desku už asi nenatočí. Nové písničky však už mají. Také zpávák prozradil, že by chtěl spíše natočit desku s jiným žánrem: "Láká mě objevovat a zkoušet nové cesty. Mohli bychom udělat taneční, punkovou nebo dubstepovou desku. Možné je všechno."

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.