Katy Perry má na kontě další rekord! Z jednoho alba má 5 singlů #1

18. srpna 2011 v 13:23 | MFH |  Novinky

Katy Perry PÍŠE HISTORII! Se singlem "Last Friday Night (T.G.I.F.)" se dostala na 1.místo Billboard Hot 100. Navázala tak na Michael Jacksona a stala se teprve 2. interpretem v 53-leté historii hitparády, který vydal 5 No.1 singlů z jednoho alba! Je zároveň 1. ženskou interpretkou, které se to podařilo. Z desky "TEENAGE DREAM" se na vrchol hitparády podívali "California Gurls" ft. Snoop Dogg, "Teenage Dream", "Firework", "E.T." ft. Kanye West a "Last Friday Night (T.G.I.F.)"

Pro milovníky statistik mohou být zajímavé i následující údaje. Zatímco Jacksonovi na 5 prvenství stačilo v letech 1987 a 1988 devět mesíců a dva týdny, Katy Perry k pěti vítezstvím potřebovala rok, dva měsíce a jeden týden. Oproti tomu Jackson žebříčku vévodil jen 7 týdnů, zatímco Katy Perry držela 1. místo celých 18 týdnů. Nadvládu Katy Perry dokumentuje i fakt, že se v první desítce Billboard Hot 100 drží nepřetržitě 66 týdnů! Daleko za ní jsou v historické tabulce ACE OF BASE, kterým se dařilo držet v Top 10 "jen" 48 týdnů! Nakonec hypotetická a trochu provokativní otázka - "Máme zde novou královnu popu?"

Zdroj: Music News
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.