Lenny Kravitz - informace o nové desce

2. srpna 2011 v 20:57 | MFH |  Novinky

Zpěvák Lenny Kravitz, také ten přidá na pulty s hudebními pulty svůj nový kousek. Jeho nová deska vyjde 22. srpna a bylo tedy na čase zveřejnit všechny podrobnosti.

Deska se bude jmenovat "Black and White America" a cover desky můžete naleznout v tomto článku. Zpěvák si všechen doprovod na všechny hudební nástroje nahrál sám, pouze s elektrickou a akustickou kytarou mu vypomohl Craig Ross. Na albu také budou známí hosté. Ve skladbě "Boongie Drop" se objeví známý rapper Jay-Z a DJ Military a ve skladbě "Sunflower" zase hostuje rapper Drake. Z desky známe již singl Stand. Ještě do vydání desky se však dočkáme jedné ochutnávky v podobě singlu "Rock Star City Life".

Tracklist: Black And White America, Come On Get It, In The Black, Liquid Jesus, Rock Star City Life, Boongie Drop (feat. Jay-Z & DJ Military), Stand, Superlove, Everything, I Can't Be Without You, Looking Back On Love, Life Ain't Ever Been Better Than It Is Now, The Faith Of A Child, Sunflower (feat. Drake), Dream, Push

Lenny Kravitz - Black And White America
Cover alba!

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.