Leona Lewis může pustit do éterů svou novou pecku "Collide"! Dohodla se s Aviciim

17. srpna 2011 v 22:00 | MFH |  Novinky
O problému mezi Leonou Lewis a švédským DJem Aviciim jsme vás již informovali v jedno z našich článků. Teď však došlo k obratu a vypadá to, že se vydavatelství Leony Lewis a Aviciiho dohodla.

Jak se dalo předpokládat, vydavatelství Leony Lewis uvedlo Aviciiho jako autora melodie.Label Simona Cowella uvádí: "Dnes bylo oznámeno, že Leona Lewis a Avicii budou spolupracovat na nadcházejícím singlu 'Collide'." Avicii okomentoval tuto událost na svém twitteru:"Jsem tak rád, že se celá věc s Leonou vyřešila a že se mohu soustředit na společný hit. Konečně jsme s Leonou došli k dohodě ve všech bodech." Nakonec dodal, že "hudba je odpověď". Od této chvíle se tedy jmenuje singl Leona Lewis ft. Avicii - Collide.

Případ je uzavřen a Avicii z tohoto incidentu vytěží, co se dá. Pokud totiž singl bude úspěšný, dostane za autorská práva veliký obnos. Z toho tedy vyplývá, že krást se nemá.
Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 


Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 7:21 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.