Muse začínají natáčet novou desku

13. srpna 2011 v 20:30 | MFH |  Novinky
Rocková formace Muse, která navštívila minulý rok festival Rock for People potvrdila, že na podzim se zamknou do studia a budou tvořit novou desku "The Resistance". Nejdříve však musí dohrát všechny koncerty, na kterých by se měla kapela představit. Formaci tedy čekají ještě dva velké festivalové koncerty v Readingu a v Leedsu.

V novém rozhovoru pro rádio BBC Radio 1 se rozmluvil o nové desce baskytarista Chris Wolstenholme. Také prozradil, že ve studiu plánují být více jak měsíc a prodiskutovat své nové nápady. "Je těžké zařadit do playlistu nové skladby, aniž by je někdo nahrál nějakou příruční kamerou a vypustil ven - ještě před oficiálním vydáním. Proto chceme nejprve do studia a pak s tím materiálem vyrazit na cesty," dodává.

Také baskytarista přiznal, že budou mít příští rok více práce, než tomu tak bylo ten letošní. Vždycky budeme ten typ kapely, která chce vyrazit ven a hrát. S postupem let se sice objevuje tendence snižovat koncertní aktivity, ale my si to stále na pódiích užíváme. Nedovedu si ani představit, že přestaneme hrát úplně,"

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.