Nové album Tinieho Tempaha bude plné hostů

13. srpna 2011 v 20:45 | MFH |  Novinky

Britský rapper Tinie Tempah, který minulý rok zazářil s debutovou deskou "Disc-Overy", pracuje na druhém řadovém albu. Jak tomu bylo už na předešlé desce, objeví se na ní velká řada hostů. Tinie očividně není žádný troškař, a proto seznamu hostů vévodí zpěvačka Adele. Dále se o vokály na desce postará například Chris Brown, Usher a další. Z britských hvězd uslyšíme na albu Giggs, Skepta a Wretch 32.Tiniemu podlehl i producent Pharrell Williams.

Tinie také prozradil seznam hvězd, které by chtěl mít na albu. Jedná se o amerického rappera Big Seana nebo britského rappera Chipmunka.

A kdy by mělo album vyjít? Na pulty obchodů by se album mělo dostat ještě do konce tohoto roku. Tinie řekl: "Snažím se, aby bylo vše připraveno na konci roku. Jde to pomalu, ale jistě. Pokusím se z toho udělat velkou věc - takové 'interaktivní' album,"

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.