Podívej se na "Movin´ On" od Moniky Bagárové

24. srpna 2011 v 21:20 | MFH |  Singly
Nejúspěšnější finalistka Česko Slovenské SuperStar 2010 má nový singl z její desky Shinning. Klik k písničce Movin'on nyní můžete sledovat pouze na MTV!

Video se natáčelo na přelomu července a srpna v pražském ateliéru módního fotografa Lukáše Vrtílka. Ten se také ujal režijního vedení. Klip bude první den vysílán od 9:00 každou hodinu a fanoušci ho mohou sledovat i na portálech mtv.cz a facebook.com/ mtvoficialni.

"S Monikou se známe téměř dva roky. Po SuperStar jsem s ní fotil poprvé a od té doby spolupracujeme téměř na každém jejím projektu. Když se mi naskytla příležitost natočit klip, ani jsem neváhal. Mám s Monikou přátelský vztah a dost zkušeností na to, abych věděl, že svou úlohu v celé akci zvládne víc než dobře, a pak pro mě samotného natáčení znamenalo možnost pracovně se posunout. Jde totiž v pořadí o druhý hudební klip, který jsem vytvořil. Tuhle nabídku mi dal Lumír Mati, jehož agentura SLAVICA Moniku zastupuje. Je mým blízkým přítelem, takže celý projekt a proces vytváření snímku se odehrával za skvělé atmosféry, přítomnosti mých přátel a výsledek tomu, myslím, odpovídá," řekl o natáčení Lukáš Vrtílek.

Střih a postprodukční aktivity měl na starosti mladý kreativní tým z brněnského studia AD ROOM, který spolu s Lukášem Vrtílkem spolupracoval již na fotografování a natáčení klipu skupiny Charlie Straight, které proběhlo letos v New Yorku.


Zdroj: MTV.CZ

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.