Podívej sen a "39 Reasons" od Tonyi Graves

19. srpna 2011 v 12:40 | MFH |  Singly
Motiv detailu rychlovkyNatáčení videoklipu může být někdy opravdu hodně fyzicky náročné. Přesvědčila se o tom i zpěvačka Tonya Graves, která při vzniku svého prvního sólového videoklipu 39 Reasons musela pět hodin v kuse skákat na trampolíně! Zpěvačka, která tak zúročila výsledek svého pravidelného tréninku ve fitnesscentru, v tomto "mučicím nástroji" přesto našla zalíbení a ihned po natáčení si trampolínu pořídila domů na zahradu.

Videoklip 39 Reasons se natáčel v koprodukci společností Devantira Fatal Art a Eallin Motion Art pod producentským vedením Andrey Shaffer a v režii Dubravky Radonjic v časově exponovaném červenci, kdy byl diář zpěvačky doslova nabitý koncerty. Kostým Tonyi Graves vznikl až v den natáčení. Jednoduché, ale geniální "šaty" návrhářky Le Femme Mimi však působivost videoklipu ještě podtrhly.

Videoklip i stejnojmenný singl, který již rotuje v našem rozshlasovém éteru předznamenávají vydání prvního sólového alba, na kterém zpěvačka spolupracuje s Hynkem Tomanem ze Support Lesbiens. Pod názvem I'm The Only Me vyjde 30. září 2011 u vydavatelské společnosti Supraphon.

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.