POZOR! Novinky pro web a hitparádu. + Staň se redaktorem

5. srpna 2011 v 23:14 | MFH |  Autorské články

Blíží se nový školní rok a to znamená, že přijdou některé změny. Zde jsou podrobnosti:

1. Změna vzhledu

K ročnímu výročí našeho facebooku přinášíme nový vzhled našeho webu. Opět bude grafika velice jednoduchá. Poznáte to hned 1.7.2011.

2. BEST OF THE EYAR

Anketa Best of The Year končí již 1.9.2011. Poté se hlasy sečtou a začátkem října zveřejníme výsledky. Prozatím děkujeme, že v naší anketě návštěvníků hlasujete. Pokud jste ještě tak neučinili, tak můžete hlasovat zde! Princip je stejný jako hlasování v naší hitparádě.

3. Hitparáda

Naše hitparáda zůstává pořád stejná jen na malou drobnost. Nasazené novinky nebudou začínat první týden ale při nasazení budou v hitparádě tvz. nultý týden. Vzniká to proto, aby novinka v hitparádě strávila celé čtyři týdny.

4. Nábor redaktora či redaktorů

Pokud si myslíte, že se vyznáte v hudebních novinkách, máte dobrý sloh a máte chuť informovat lidi, tak hledáme právě tebe. Pokud tedy máte chuť na tuto práci, pište nám na e-mail: malafacebookovskahitparada@seznam.cz a pošlete rovnou nějaký příklad vaší práce (nejlépe v programu Word či Open Office). Nemusí to být nějaký dvou stránkový sloh. Stačí pouze nějaká aktualita. Zároveň napište také jméno a věk. Bohužel za práci nemůžeme poskytnout žádný honorář.

Pokud máte nějaké nápady či otázky. Obraťte se na nás na našem mailu: malafacebookovskahitparada@seznam.cz

Dějeme za vaši přízeň a dál sledujte náš blog a facebook.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.