Prago Union vydává novou desku! Známe obal a tracklist!

8. srpna 2011 v 21:05 | MFH |  Novinky
prago_v barvach cover Populární česká skupina Prago Union vydá prvního září novou desku s názvem "V barvách". Na desce se objeví také muzikanti z Livě Bandu.

Na albu se objeví 13 skladeb a hlavním distributorem bude EMI. Sám Kato o názvu desky říká: "Jestliže barvy hrají a tóny malují, musí se to dát i nahrát,"

"Vnímání barev je samozřejmě individuální věc. O tom žádná, ale V Barvách se to nesnaží nijak rozporovat. Doufáme, že posluchač tak trochu přistoupí na naši hru, beztak je tu pro jeho zábavu. Různí lidé mají například asociované barvy ke dnům v týdnu, ale najdete málokoho, kdo by to měl stejně jako vy... Každá skladba má jiný přístup, jakým se snaží své téma rozvést, ale vždy by vám po jejím poslechu měla před zavřenýma očima zůstat daná barva. Snaha byla, aby tak fungovala, jak hudba, tak text, aniž by ve většině případů musela být vyslovena."

Tracklist: Černobílá, Černá, Modrá, Zelená, Žlutá, Bílá, Hnědá, Červená, Fialová, Vybarvená, Složená, Matná vs. Metalíza, Tónovací

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.