Rumunská scéna opět útočí. Tasí zbraň jménem Andreea Banica

10. srpna 2011 v 22:00 | MFH |  Novinky
http://static.cinemagia.ro/img/db/actor/02/98/38/andreea-banica-721029l.jpgStále víc a víc hrají česká rádia taneční hudbu. Když se podíváte na národnost interpretů, zjistíte, že velké množství z nich jsou Rumuni. Z rumunských hvězd už u nás zabodovala Inna, Alexandra Stan, Elena Gheorge, Edward Maya a také průkopníci Morandi. Všichni tito interpreti svou tvorbu postavili na chytlavých refrénech, melodíích, které se opakují pořád do kola a také na roztančených klipech, ve kterých nechybí pořádná dávka letního počasí. (To momentálně v ČR velmi chybí).

Nově mezi tyto jména za pár měsíců bude patřit i zpěvačka Andreea Banica. Alespoň k tomu má Andreea dobré předpoklady. Krásná, mladá blondýnka určitě zaujme muže.

Doma v Rumunsku je Andreea velikou celebritou a je velice žádaná. Teď tato blonďatá zpěvačka zatoužila dobýt i celou Evropu jako se to před ní podařilo Inně a Alexandře Stan.

V některých českých rádiích už rotuje singl Love in Brasil. Ten vydala Andreea sice už před rokem, ale jak to u nováčků z Rumunska bývá, do Evropy se jejich singly dostávají o něco později.

Na singl "Love in Brasil" se můžete podívat pod textem. Myslím si, že o takovém počasí, jako je v klipu, se nám může jenom zdát.

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.