Shakira chystá nové album!

29. srpna 2011 v 23:05 | MFH |  Novinky
http://www.israbox.com/uploads/posts/2010-10/1287354970_shakira-the-sun-comes-out-front.jpgKolumbijská kráska Shakira oznámila, že pracuje na novém albu. Jestli jste však odpůrci latino popu, nemusíte se bát. Zpěvačka totiž chystá radikální změnu. Shakira se chce stát královnou tanečních parketů a to znamená, že se tato hvězda alespoň trochu od latina odpoutá.

A čím chce zpěvačka zaujmout? Již před několika dny se sešla s holandským DJem Afrojackem, také chce Shakira oslovit Dr. Luka, Red Onea, Maxe Martina a Benny Blanco. Právě v těchto dnech se zpěvačka chystá do studia nahrávat svou novou desku. Ve studiu nebude však sama. Společnost jí tam bude dělat newyorská zpěvačka Venus X.

Venus X o spolupráci řekla:''Zatím jsme se osobně nesetkali, ale často jí posílám různé, až hybridně orientované ukázky jako například turecký regaaton nebo kuduro znějící jako africký trance. Doufám, že budu schopna jí představit věci, které na tanečním parketu fungují, aby je mohla převést do universálního popu.''

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.