Zpěvačka Inna nás ještě toto léto překvapí španělským singlem "Un Momento"

9. srpna 2011 v 11:13 | MFH |  Novinky

Rumunská zpěvačka Inna nás ještě toto léto překvapí novým singlem z plánované desky I´m a club Rocker. Z této desky můžete znát již singly Sun is Up a také Club Rocker. Třetím singlem v pořadí se tedy stane singl Un Momento.

Oba dva singly (Sun is up i Club Rocker) se v České republice dostaly poměrně vysoko. Sun is up ani Club Rocker ale bohužel nepřekonali úspěch předchozích singlů z desky "Hot" - Hot, Love, Deja Vu a další.

"Un Momento" je první skladba, kterou zpěvačka nazpívala ve španělštině. Také musíme upozornit, že singl už je rok starý. Nově ho však Inna upravila a natočila k němu klip.

Klip zatím svou premiéru neměl. Podle nového teaseru a také videa (Making of), na obě videa se můžete podívat pod textem, můžeme usoudit, že klip bude opět plný slunečného počasí. Třeba zpěvačka s tímto klipem u nás velmi zaboduje, když se nám léto tak vyhlo.

Inna - Un Momento (Video teaser)


Inna - Un Momento (Making of)

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.