Beyoncé chce pomoci založit nový boyband

24. září 2011 v 21:18 | MFH |  Novinky

Poté, co zpěvačka Beyoncé prozradila, že čeká miminko, spustila se lavina děkovných vzkazů. Dokonce hudební stanice MTV prohlásila, že vystoupení Beyoncé na MTV VMA + oznámení o novém přírůstku do rodiny, mělo největší sledovanost v historii celé MTV.

Beyoncé by se tedy měla věnovat mateřství, zatím tomu však nic nenapovídá. Nedávno zpěvačka vydala snímek k písni "1 + 1", která se objevila na jejím albu "4" a aktuálně točí zpěvačka klip k singlu "Party", na kterém se objeví i Andre 3000. A aby toho nebylo málo, teď se Beyoncé rozhodla, že pomůže i začínajícímu boybandu. Kvůli tomuto rozhodnutí Beyoncé založila i vlastní label, pod kterým má kapela vydat své nové album. "Pracuju na tom. A zakládám svou firmu, vlastní vydavatelství," Chtěla bych stvořit boyband. A chci i nadále produkovat a dělat dokumenty a videoklipy. Později bych chtěla režírovat jiným umělcům,

Sama Beyoncé si režírovala, produkovala a stříhala své koncertní DVD "I Am... World Tour". Ve střižně strávila hodně času a sama obdivuje všechny režiséry a střihače: "náročná práce, u které se mnoho naučila a váží si díky tomu mnohem více všech režisérů".


Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.