Chcete vaši kapelu dostat do televize?

6. září 2011 v 20:31 | MFH |  Novinky
Hudební pořad ČT Medúza a server Bandzone.cz společně vyhlašují soutěž Medúza Open 2011 pro začínající kapely a talenty vydávající se na sólovou dráhu. Pokud chcete být představeni divákům Medúzy, máte jedinečnou možnost.

Obrázek ke článku blogu: Chcete vaši kapelu dostat do televize?
Stačí o sobě natočit 90 vteřin dlouhé video v HD kvalitě a tento medailonek pověsit na Bandzone.cz. Videa se uploadují přímo na profil kapely do sekce videa, kde stačí vybrat kategorii "Medúza Open 20011".
Porota, složená z tvůrců pořadu Medúzy a členů Bandzone.cz týmu, každý měsíc vybere jedno video a to pak v Medúze odvysíláme. Všechny tyto vybrané klipy automaticky postupují do celoročního finále, v němž diváci svými hlasy vyberou ten vůbec nejlepší. No a kapela či interpret, jehož video vyhraje pak dostane pozvánku k živému rozhovoru do poslední Medúzy roku 2011.

Způsob, jakým svoje video pojmete, je čistě na vás. Jestli půjde o video ze zkušebny, z koncertu či z vynášení odpadků u babičce, nerozhoduje. Pamatujte však, že kreativita a vtip se cení!

Všem držíme palce a těšíme se na vaše příspěvky.

Zdroj: Bandzone.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.