Debbi vyráží na první tour

19. září 2011 v 19:35 | MFH |  Novinky
Zpěvačka Debbi vyráží na své první turné po klubech. Na koncertech bude zpívat jak písničky z alba "Touch the Sun", tak i cizí písně, které si oblíbila.

"Hrát v klubech je v podstatě základ muzikantského života v tom pravém slova smyslu. Jste nejblíže lidem, můžete reagovat na momentální náladu. Tak má vypadat živé vystupování. S kapelou jsme kromě písniček z mé první desky nacvičili i další. Některé jsme hráli už v létě na festivalech, některé zahrajeme v premiéře," řekla Debbi.

Na turné budou Debbi doprovázet kytarista Martina Ledviny, pianista Ahmad Hedar, bubenice Lenka Dundrová a basistka Hanka Vedralová.

Termíny turné: 14. 10. Litomyšl - Kotelna, 15. 10. Šumperk - Disco Club 1, 18. 10. Valašské Meziříčí - M-klub, 19. 10. Brno - Metro Music club, 20. 10. Olomouc - Belmondo, 21. 10. Frýdek Místek - Stoun, 27. 10. Ostrava - Parník
28. 10. Krnov - Kofola Music Club, 29. 10. Zlín - Master of Rock, 5. 11. Brandýs nad Labem - Zetor
10. 11. Ústí nad Labem - The Legends Rock Café, 11. 11. Děčín - Garage, 12. 11. Teplice - The Legends Rock Café, 24. 11. Praha - Roxy.

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.