Hitparáda /35. týden/ - první díl našeho pořadu

1. září 2011 v 12:35 | MFH |  Hitparáda
Ahoj, vítám tě u sledování prvního dílu našeho pořadu "Malá facebookovská hitparáda". Naše hitparáda funguje již rok a přesně před rokem začínal její první díl. Do druhého roku naší hitparády jsme nasadili tyto novinky:

N1| Taylor Swift -- The Story Of US
N2| LMFAO ft. Natalia Kills -- Champagne Showers
N3| Tinie Tempah ft. Wiz Khalifa -- Till I´m Gone
N4| Mohombi ft. Nicole Scherzinger -- Coconut Tree

První novinkou na tento týden je country zpěvačka Taylor Swift, které se podařilo, jako jedné z mála, prorazit i do Evropy s žánrem, který na starém kontinentě není tak populární. Po čtvrt roce se do naší hitparády vrací se studentským klipem "The Story of US". Druhá novinka je opakem té první. Taneční beat a vtipný videoklip je v dnešním světě základ úspěchu. Toho si jsou vědomi LMFAO a na pomoc si pozvali zpěvačku Natalii Kills a vznikl duet "Champagne Showers", který můžete najít na nové desce LMFAO -- Sorry for Party Rocking. Třetí novinka bude bodovat hlavně v USA. Nasvědčuje tomu i host na skladbě (Wiz Khalifa) -- jeden z nejlepších nováčků ve světě rappu. Společná pecka se jmenuje "Till I´m Gone" a na svědomí ji má známý rapper z Velké Británie Tinie Tempah. Ač nám léto pomalu ale jistě končí, ještě se můžeme ohřát s poslední novinkou. Tu nám do naší hitparády přinesl Mohombi a na pomoc si sebou vzal i Nicole Scherzinger. Společná skladba "Coconut Tree" nepotěší jenom příznivce taneční hudby.

Aktuální pořadí zůstává téměř bez povšimnutí od minulého týdne. Žádné výrazné pády, jen jeden výrazný postup. O ten se postaral slovenský zpěvák Martin Harich, který se umístil se svou "Nezvestnou" na krásném čtvrtém místě. Postupuje tedy o šest příček vzhůru. O jednu příčku pak klesli Paramore, Tereza Kerndlová, Ben Cristovao, Selena Gomez. O jednu příčku také spadla minulá dvojka Beyoncé, kterou nahradila minulá trojka Jessie J. První místo se nemění. Minule to byla novinka a dnes je již první týden v hitparádě. Ano, Lady Gaga obhájila první místo.

Tento týden se do Zlatého kola nikdo nedostal. Po roce tedy poprvé nikdo nepostupuje.

Podívejte se tedy na první díl našeho pořadu. Tentokrát můžete vidět čtyři novinky a první místo. Hlasovat můžeš od středy do neděle (4.9.2011 -- 19:30) pomocí komentářů pod fotografií. Podpořit svým hlasem můžeš maximálně pět různých skladeb!

Pokud bys chtěl změnit nasazení novinek a podělit se o tvou nově nalezenou novinku napiš si o ní v diskuzi na našem facebooku - v kolonce Divácký tip.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.