My Chemical Romance vyhodili bubeníka

4. září 2011 v 12:22 | MFH |  Novinky

Skupina My Chemical Romance řeší narychlo problém, který nemá obdoby. Bubeník kapely Michael Pedico okradl další členy kapely o blíže neurčené věci. Bubeník skupinu doprovázel od konce minulého roku. Krádež se stala ve státě Washington, na jedné ze zastávek společného turné s Blink-182. Kapela vydala prohlášení na svých oficiálních stránkách, kde prohlašují, že jsou z události zděšeni.

"Vztah mezi Pediconem a My Chemical Romance je u konce. Byl přistižen, jak krade věci kapely a doznal se policii. Jsme zdrceni a je nám z celý týhle situace špatně. Kapela nemá v úmyslu podat na něj žalobu, nebo to celé zatahovat dál, než je nutné. Prostě chceme, aby už byl pryč z našich životů," naleznete na oficiálních stárnkách. Sám bubeník okomentoval tuto událost asi takto: "To, co se stalo, bylo složitější, než se zdá, ale pochybil jsem. Nikdy jsem neměl v úmyslu ranit kapelu nebo vás."

Před kapelou stojí tedy veliký problém, musí sehnat rychle nového bubeníka.

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.