Beyoncé vydá v listopadu koncertní DVD

28. října 2011 v 18:32 | MFH |  Novinky
Beyoncé
Americká zpěvačka Beyoncé chce skutečně do svého porodu stihnout co nehvíce věcí. Po třech nových klipech vydává zpěvačka DVD kolekci. Toto DVD bude obsahovat materiál ze čtyř koncertů v New Yorku, které zpěvačka nazvala "4 intimní noci s Beyoncé". Tyto čtyři koncerty se vyprodaly za pouhých 22 sekund.

DVD se bude jmenovat "Live At Roseland: The Elements Of 4" a koupit si ho budete moci už od 21. listopadu. Jen pro zajímavost - ve stejný den vydává koncertní DVD také zpěvačka Lady Gaga. Na DVD bude údajně 26 písní. Mezi nimi se objeví jak velké hity zpěvačky, tak i písně z novinkové desky "4".

DVD také bude k dostání v dvou deluxe verzích. Deluxe verze nabídne úplně celý setlist koncertu, bonusový záznam ze zákulisí, dvacetistránkový booklet a sedm nových videoklipů Beyoncé (z jejího posledního alba, čili: "Run The World (Girls)", "Best Thing I Never Had", "1+1", "Countdown", "Love On Top", "Party" a "End Of Time")

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.