Nová deska Rihanny má název "Talk That Talk"

7. října 2011 v 20:53 | MFH |  Novinky
Rihanna
Zpěvačka Rihanna před nedávnem vypustila informaci o tom, že se chystá vydat nové album. Neuběhl ani měsíc a už byl na světě pilotní singl a ke všemu se minulý týden k písni "We found Love", kterou produkoval Calvin Harris (předskokan na Rihannině turné "Loud Tour"), natáčel videoklip. Zpěvačka teď navíc zveřejnila jednu důležitou informaci a to tedy, jak se album bude jmenovat. My už to víme a můžeme odpovědět "Talk That Talk". Nové album by mělo vyjít 21. listopadu. Toto však není potvrzená informace.

A ještě něco málo o novém klipu. Nový klip se natáčel v Irsku a zpěvačka se procházela po poli jednoho zdejšího farmáře. Tomu se však nelíbilo, jak je Rihanna oblečená (viz. obrázek vedle textu). Všechno si s Rihannou však vyříkal a konflikt byl zažehnán. Sám farmář říká "byla moc milá" a dodává, že by se s ní ještě jednou rád setkal. "ale jedině v případě, že dá dopředu vědět, co si obleče"

Farmáře už také bombardují fanoušci, kvůli tomu, že chtějí koupit obilí, kterého se Rihanna dotýkala. "Nemyslím si, že bych to prodával, ale možná po ní nazvu nějaký druh zrní," vzkazuje.

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.