Podívej se na "We know better" od Nicelanda

24. října 2011 v 18:39 | MFH |  Singly


Česká skupina Niceland natočila opět nový videoklip. Klip vznikal během letních festivalů a natočili a sestříhali ho sami členové kapely. Pod tímto textem se můžeš podívat na konečné dílo.

"Řekli jsme si, že je na čase udělat klip, kde by konečně byla vidět celá kapela, protože v předešlých klipech jsme se neobjevili vůbec nebo nekompletní. Nicméně musím říct, že nejtěžší je vždycky dělat něco pro sebe, respektive zavděčit se vlastní kapele. Ve hře byly také ekonomické důvody, tím, že jsme si natočili klip sami, stáhli jsme náklady. S dnešními technologiemi se dá docílit poměrně stejně kvalitního výsledku," řekl bubeník kapely Michal Boodya Budinský (jeden z tvůrců videa).

"Všechny klipy, které jsme udělali za poslední dva roky, jsme probírali hlavně já a právě Boodya. On i Igor tomu rozumí, jsou strašně šikovní a jsem rád, že si ve svém nabitém programu konečně našli čas i na nás," ... "Tenhle klip musí být fajn už jenom proto, že je ze záběrů cítit atomsféra léta a radost z hudby," řekl frontman skupiny Niceland.


Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.