Podívejte se na "Coco" od Charlie Straight

7. října 2011 v 20:10 | MFH |  Singly

Právě teď můžete na česko-slovenské MTV jako první vidět nový hudební videoklip skupiny Charlie Straight. Očekávanou novinku s názvem Coco, která je pilotním singlem z chystaného alba, najdete pouze na webu a obrazovkách MTV!
Videoklip, který se zčásti natáčel v areálu Třineckých železáren, najdete od čtvrtka 6. října od 14:00 hodin pouze na obrazovkách česko-slovenské MTV.

Město Třinec, odkud kapela pochází, hraje ve videoklipu hlavní roli. "Příběhem je rozchod dvou lidí. Současně chceme symbolicky vyjádřit, že nastal okamžik, kdy naše kapela opouští rodný Třinec a vyráží do světa. Je to taky pocta městu, kde jsme vyrůstali," říká zpěvák kapely Albert Černý.

Coco je pilotní singl z připravovaného druhého alba Charlie Straight, na kterém členové kapely spolupracují s britským producentem Guyem Fixsenem. Debutovým albem kapely bylo She´s a Good Swimmer, díky němuž Charlie Straight získali tři hudební ceny Anděl 2009 za album roku, videoklip roku a objev roku. Jako obhájci titulu jsou Charlie Straight nominováni také na letošní hudební cenu MTV EMAs 2011 v kategorii BEST CZECH/SLOVAK ACT.


Zdroj: MTV.CZ

Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.