Podívejte se na "Midnight Run" od Exampla

22. října 2011 v 19:04 | MFH |  Singly
http://fastforwardandrewind.com/wp-content/uploads/2011/07/ExamplePlayingInTheShadows.png
Britský rapper Example vydal tento měsíc novou desku "Playing in the Shadows". Bez pochyby se dá tvrdit, že deska je velmi komerčně úspěšná. Bohužel však pouze v zahraničí, v Čechách tomu zatím tak není, ale vše se může změnit nastávajícím koncertem 25.2.2011.

V poslední době je Example hodně produktivní, po Changed the Way you Kiss Me, Stay Awake a Natural Desaster můžeme shlédnout nové video k singlu "Mignight Run". Snímek měl premiéru včera, tedy o dva dny dříve, než bylo původně plánováno.

V novém klipu se rapper objeví ve vaně, sprše nebo jak řídí auto. Klip je velice pěkný a velmi doplňuje píseň. Jak se vám nový klip líbí? Napište nám váš názor do komentářů pod textem.

Vše o Examplovi se také dozvíte na fanouškovské stránce http://fansforexample.blog.cz/ . Zde se také dozvíte, že Example vyhlašuje soutěž o hodnotné ceny.
Staň se fanouškem na našem facebooku. ZDE
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pokud máte twitter. Přidejde si nás a sdílejte s námi ještě více informací!!!

twitter.com
Sign up for Twitter to follow Facebook Chart (@FacebookChart).
Lady Gaga vydává nový singl "Marry The Night". Podívejte se na cover singlu a zároveň na fotku z natáčení. Klip i singl by měl vyjít v listopadu, zatím není přesně uveden datum.